صفحه نخست    جستجو   خانه و آشپزخانه   صوتی و تصویری   تلویزیون   ال جی   تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG
تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG
کالای سفارشی - تحویل ۴ روزه
تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG
تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG
تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG
تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG
تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG
تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG
تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG
تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG
تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG

تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG

دسته بندی: ال جیبرند: ال جی

 تعداد
۱
 قیمت
۳۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
تلویزیون اولد ال جی C1 جایگزین تلویزیون اولد CX ال جی سال 2020 شده است. ال جی در این تلویزیون بسیاری از قابلیت ها را ارتقای کیفیت داده است. برای نمونه در این تلویزیون روشنایی تصویر بیشتر شده و همچنین ایمنی پنل به واسطه تصویر ثابت افزایش یافته است. در تلویزیون 55 اینچ اولد C1 کیفیت تصویر 4K است و نرخ نوسازی تصویر در آن 120 هرتز است. در این تلویزیون ال جی از 4 پورت HDMI ورژن 2.1 استفاده شده است. آنچه در قدم اول می توان از این تلویزیون ال جی انتظار داشت کیفیت تصویر 4K در نرخ 120 هرتز است. قابلیت های این تلویزیون بی نظیر است. کنتراست بی نهایت برای تلویزیون اولد بوده است و این تلویزیون پرچم دار در میان تلویزیون های اولد است. ناگفته نماند یکی دیگر از غول های اولد ال جی مدل G1 است که به کلی با تلویزیون های اولد متفاوت است وال جی برای اولین بار است که از صفحه نمایش WRGB ارتقا یافته در آن استفاده می کند و به همین دلیل آن را اولد اوو یا Oled Evo نام نهاده است. تلویزیون اولد C1 فوق العاده بوده و نه تنها در کیفیت تصویر بلکه در کیفیت صدا هم بی نظیر است. ال جی در ان از دو ساب ووفر و دو اسپیکر استفاده کرده است و صدایی همه جانبه و سه بعدی را با ان انتشار می دهد. هر چند شاید به ساندبار در کنار این تلویزیون نیازی نباشد اما خوشبختانه پایه آن زیاد روبه جلو نیست می توان در کنار آن از ساندبار استفاده کرد. ساندبار ال جی SN11RG یکی از بهترین های ال جی است که می تواند با این تلویزیون یک سیستم صوتی 5.1 کاناله را ایجاد کند. در این تلویزیون از WebOS بهره گرفته شده است که ورژن آن 6.0 و ریموت کنترل آن MR21 می باشد و دارای قابلیت NFC می باشد.

پنل WRGB با آرایشی جدید
تلویزیون های اولد ال جی در سال 2021 با مشخصات و کارایی فنی متمایز از قبل وارد بازار شده اند. در تلویزیون ال جی اولد 55 اینچ C1 از پنل اولد استفاده شده است اما آرایش ساب پیکسل در آن متفاوت می باشد. در تلویزیون های اودل ال جی آرایش پیکسل ها به صورت RGB نیست و WRGB می باشد. در آن W یک پیکسل اضافه و کمکی است که در انتشار رنگ ها به پیکسل های اصلی کمک می کند. در این تلویزیون پیکسل Wآ آرایش جدید دارد که موجب شده روشنایی پنل در تلویزیون اولد C1 بیشتر باشد. این تلویزیون تصویر را بسیار با کیفیت ارائه می دهد. صفحه نمایش از طرفی در تلویزیون اودل ال جی C1 دارای 10 بیت نمایش داده است که این میزان از نمایش داده می تواند تا 1 بیلیون رنگ را پردازش کند و در تصویر نمایش دهد. در تلویزیون اولد زمان پاسخگویی صفحه نمایش در حدود میلی ثانیه است و این یعنی این تلویزیون نسبت به پردازش تصاویر سریع فوق العاده عمل می کند. به هر صورت برای بزای و یا نمایش تصاویر سریی این تلویزیون بسیار کارا می باشد. شما می توانید بازی های مدرن و یا تصاویر فوق سریع را با این تلویزیون نمایش دهید و از تماشای تصاویر آن لذت ببرید. در تلویزیون اولد ال جی مدل C1 ایمنی پنل بالا رفته و مشکی کاهش کارایی پنل به واسته استفاده نادرست Bun-in بر طرف شده است. تلویزیون اولد ال جی مدل C1 نسبت به تلویزیون اولد ال جی مدل CX روشن تر می باشد و کارایی بهتری را دارد. البته فراموش نکنیم که قیمت تلویزیون اولد ال جی 55 اینچ 55C1 بیشتر از قیمت تلویزیون اولد ال جی 55CX می باشد.

کیفیت تصویر 4K
در تلویزیون اودل ال جی C1 کیفیت تصویر 4K می باشد. این تلویزیون تصویر 4K را با ویژگی هایی متمایز به بصر کاربران می رساند. در این تلویزیون تصویر 4K بسیار روشن تر است.کنتراست و یا نمایش ریزترین المان های تصویر به خوبی ارائه می شود. تلویزیون اولد ال جی C1 دارای ارتقای کیفیت تصویر با یک پردازنده نسل جدید تر است. این تلویزیون تصاویر را با ویژگی و قابلیت 4K Upscaling ارتقای کیفیت می دهد. در آن از پردازنده آلفا 9 نسل چهارم استفاده شده است . این پردازنده دارای شبکه های عصبی بیشتر به نسبت پردازنده آلفا 9 نسل سوم است. در آن نه تنها صرت افراد بلکه هر المانی به صورت هوشمند ارتقای کیفیت داده می شود. در این پردازنده فرکانس تصویر 120 هرتز می باشد. یعنی پردازنده در هر ثانیه 120 فریم را پردازش می کند. نویز و بلور در تصویر و یا Image retention به حداقل ممکن رسیده است. در این تلویزیون از ویژگی هایی چون VRR یا Variable Refresh Rate استفاده شده است که فرکانس پردازنده با فرکانس تصویر همسان شده و تصویر بهتر و با کیفیت تر نمایش داده می شود. جدا از آن ال جی در این تلویزیون از ویژگی هایی چون ALLM و یا HGIG استفاده کرده است که کمک می کند تا کاربران بازی از بازی های بیشتر لذت ببرند.

تصویر با دیتای دینامیکی
تصاویر HDR تصاویر با کیفیتی هستند. اینگونه تصاویر داده های سنگین دارند ولی در عوض میزان کیفیت در آن ها فوق العاده است. در تلویزیون 55C1 پردازنده آلفا 9 نسل چهارم توانایی پردازش داده های دینامیکی را دارد . در این تلویزیون از فرمت دالبی ویژن Dolby Vision و HDR10 و یا HDR پشتیبانی می شود. تصویر HDR به روشنایی نیاز دارد که در تلویزیون اولد با توجه به اینکه پیکسل ها به صورت مجزا عمل می کنند، این میزان از روشنایی تامین شده است. با تلویزیون اولد ال جی C1 شور و هیجان خاصی در کاربران و یا بینندگان ایجاد می شود. آخرین تکونولوژی در تلویزیون اولد ال جی C1 قرار گرفته است. این تلویزیون هم در فضای تاریک و هم در فضای روشن بالاترین کارایی را به نمایش می گذارد.

صدای دلنشین و پر محتوا با دالبی
ال جی در تلویزیون اولد C1 همانند تلویزیون سال قبل یعنی تلویزیون اولد 55CX از صدای 40 وات بهره برده است. در این تلویزیون صدا فراگیر است به صورتی دلنشین انتشار می یابد. تلویزیون اولد ال جی C1 دارای اسپیکر سابووفر می باشد و می تواند از صدای 40 تا 100 هرتز هم برخوردار بود.

ریموت کنترل جدید و سیستم عامل ورژن بالاتر
امروزه دیگر قابلیت هوشمند به یک نیاز تبدیل شده است. در تلویزیون اولد ال جی C1، ویژگی های هوشمند فوق العاده است. اصلا می توان تلویزیون را یک مغز متفکر در نظر گرفت. عجیب نیست که ال جی به ویژگی های هوشمند اهمیت زیادی داده است. ال جی در تلویزیون 55 اینچ اولد C1 از سیستم عامل WebOS استفاده کرده است اما این سیستم عامل ورژن ارتقا یافته است. سیستم عامل WebOS 6.0 در تلویزیون C1 دارای منور متفاوت تر و کاربر راحتر می باشد. این تلویزیون به ریموت کنترل هوشمند MR21 مجهز شده است که با مدل قبلی متفاوت ست. در این ریموت طراحی شیک تر است و کار با دکمه ها راحتر می باشد. اما ال جی در آن از قابلیت NFC یا مادون قرمز استفاده کرده است که می توان با ضربه زدن گوشی به ریموت کنترل متحتوای گوشی را به اشتراک گذاشت و یا از گوشی به عنوان ریموت کنترل استفاده کرد.
مدلC1
سایز55 اینچ
نوع صفحه نمایشOLED
طراحیتخت
قطر صفحه نمایش139 سانت
زاویه دید138 درجه
نوع پنلWRGB
حداکثر روشنایی (نیت)628 بیت
عمق رنگ10 بیت
کیفیت تصویر4K
سرعت ریفرش تصویر100 هرتز
رزولوشن2160*3840 پیکسل
پردازشگر تصویرα9 Gen4 AI Processor 4K
تکنولوژی های تصویرHLG / HDR10 Pro / Dolby Vision IQ
قدرت خروجی صدا40 وات
تعداد بلندگو2 بلندگو 20 واتی
تکنولوژی صداDolby Atmos /Dolby Digital /Dolby Digital Plus /Dolby AC4
بلندگوهاFront Firing
پردازشگر صداα9 Gen4 AI Processor 4K
سیستم عاملWebOS
امکانات هوشمنددستیار صوتی / راهنمای الکترونیک برنامه ها (EPG) / تله تکست / قابلیت اتصال به موبایل/ مرورگر وب/ منوی فارسی/ قابلیت نصب برنامه/ پشتیبانی از Apple Airplay/ پشتیبانی از DLNA/ جستجوی صوتی/ دستورات صوتی/ پشتیبانی از اینترنت اشیاء (IoT)/ قابلیت پخش آهنگ با بلوتوث/ پشتیبانی از Apple HomeKit/ ریموت کنترل هوشمند
پردازنده مرکزی4 هسته ای
پورتHDMI:4 USB:3 LAN/CI/RF/Headphone/Optical Bluetooth 5.0
شبکه اتصال بی سیموایفای 5 با استاندارد 802.11a/b/g/n/ac
ورودی آنتن2
گیرنده دیجیتالDVB-S2/DVB-T/DVB-C/DVB-T2
رنگ بدنهمشکی
ساختکره
مونتاژاندونزی
سال تولید2021
  امتیاز کاربران به:

تلویزیون 55 اینچ OLED مدل C1 ال جی LG

  شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

  ورود / ثبت نام

  محصولات مرتبط