صفحه نخست    آخرین اخبار    ۱۴۰۳/۲/۱۶

 تیشرت

بهترین جنس پارچه برای تیشرت

 آخرین اخبار    ۱۴۰۳/۲/۱۶  چاپ
بهترین جنس پارچه برای تیشرت
برای تیشرت‌ های مردانه، جنس پارچه‌ ای که انتخاب می‌کنید بسیار مهم است بنابراین در هنگام خرید باید به آن توجه کنید. بهترین پارچه‌ ها برای تیشرت عبارتند از:

- پارچه نخ پنبه: این پارچه خنک و بهترین گزینه برای روزهای گرم تابستان می باشد. همچنین کمتر چروک شده و رنگ‌ بندی متنوعی دارد. برای استفاده روزانه و دوخت تیشرت‌ های ورزشی بسیار مناسب است.

- پارچه تریکو: این پارچه معمولا از جنس نخ بوده و در بافت آن ویسکوز یا الیاف مصنوعی دیگر استفاده شده است. تنوع مدل تیشرت‌ های تریکو زیاد یوده و برای دوخت تیشرت‌ های مردانه مناسب محسوب می‌ شود.

- پارچه جودون: این پارچه با بافت کمی برجسته می باشد که در بافت آن از نخ یا الیاف مصنوعی استفاده می‌ شود. جودون نخ معمولا پارچه‌ای با کیفیت بهتر است و دوام، چروک نشدن، رنگ‌های متنوع و خنک بودن این جنس پارچه، آن را به یک انتخاب محبوب تبدیل کرده است.

- پارچه جرسی: این پارچه از ترکیبی از الیاف طبیعی، پنبه و الیاف مصنوعی ساخته می‌ شود و دارای کشش متوسط است. جرسی محبوب‌ ترین انتخاب برای تیشرت‌ ها است.

هنگام انتخاب پارچه برای تیشرت، به دوام، قابلیت شستشو، و راحتی پارچه توجه کنید تا از خرید خود رضایت کامل داشته باشید. برای مشاهده انواع تی شرت در رنگ و طرح های مختلف به سایت فروشگاه اینترنتی دونا مارکت مراجعه کنید. برای اینکار کافی ست روی لینک زیر کلیک کنید:

تیشرت مردانه
خرید انواع تیشرت مردانه